Služby a produkty

Každý člověk je jedinečná individualita a každému tím pádem vyhovuje něco jiného. Někdo pro změnu životního stylu k lepšímu potřebuje podporu kouče, někdo vypracovaný jídelníček a jiný podporu v tréninku a pohybu. Rozhodně je ovšem nejlepší, nebýt na to sám!

Jídelníček na míru

Nebaví tě věčné dietování a nezdařilé pokusy o zhubnutí? Nechceš se vzdát všeho co máš ráda a chceš především zhubnout natrvalo a cítit se dobře? Rádi ti pomůžeme. Své klienty učíme správným stravovacím návykům, tak aby tělo bylo dobře zásobené potřebnými živinami a mohlo zdárně pálit přebytečné tuky a vytvářet aktivní hmotu. Důležité je správně nastavit optimální, kalorický, denní příjem a poměr makroživin. Pokud jsou ti tyto pojmy cizí, nezoufej, k jídelníčku dostaneš e-book, kde jsou základy výživy jednoduše vysvětleny.

Pomůcka Daflex a pohybová metoda Daflex System®

Odborně proškolený cvičitel Daflex System® řádně proškolen a může se používat pomůcku Daflex a vést cvičební lekce metody Daflex System® ve vlastní praxi.

Daflex je pomůcka vytvořená na cvičení v tělocvičně, ale hlavně i bez tělocvičny. S jeho pomocí procvičíte, posílíte a skvěle procítíte zapojení všech svalů. Protáhnete tělo a navíc, budete i relaxovat.

Unikátní pohybové cvičení s pomůckou Daflex, provázené kvalitní hudbou pomáhá najít cestu k pružnému, silnému a spokojenému tělu. Ve skupinovém cvičení se více motivujeme a je to rozhodně zábavnější.

Degustace neboli ochutnávky zdravých pokrmů

 • SKVĚLÉ RECEPTY
  Recepty se snažíme vybírat tak, aby bylo možné pokrmy zařadit do vašeho jídelníčku a tím ho obohatit.
 • DEGUSTACE
  Podle receptů pro vás veškeré pokrmy připravíme a vy máte možnost je ihned ochutnat.
 • KUCHAŘKA
  Po akci vám veškeré recepty zašleme na email v přehledně zpracované kuchařce v PDF formátu.
 • VYMĚŘENÍ TĚLESNÝCH HODNOT
  Na této akci je vyměření tělesných hodnot zcela zdarma. V případě zájmu o podrobnější vysvětlení naměřených hodnot je samozřejmostí možnost sjednání osobní schůzky.
Dance club

Dance club Frenštát pod Radhoštěm

V našem Dance clubu není určený žádný správný způsob jak tančit. 💃Prostě tančíme a tančíme ve dne a bez panáků . Každý pohyb je správný, a pokud jdeme tou svou uvolněnou pohybovou aktivitou, nemůžeme jít špatně. Nestaráme se, jak u toho druhý vypadá!😁

To si na DC ostatně uvědomíte velmi brzy. Abyste si tenhle tanec užili, nesmíte vůbec řešit, jak u tancování vypadáte, a opravdu se jen soustředit na to, že se chcete vyblbnout. Na hodině je nás spousta v rozmezí od pětadvaceti do šedesáti a je cítit, jak se pokaždé během hodiny všichni postupně uvolňujeme. Usmíváme se na sebe, protože víme, že jsme na tom všichni stejně.