Toto je můj příběh o zdraví a hubnutí

Kouč pro zdravý životní styl

Další dítě, další těhotenství a neustálý souboj s váhou, každý den a každou minutu! Dietu a hladovění střídalo přejídání… Moje sebeúcta byla ta tam. Budu vůbec ještě někdy štíhlá a elegantní? Otázky, které mi na mysl přicházely každičký den. Je Vám to povědomé? Znáte to?
Mnozí říkají, že úspěch v hubnutí lze docílit pouze metodou „cvičit a nejíst“. Částečně je to pravda, ale jen částečně. Docela jistě se takovým urputným drilem podaří těm, kteří mohou sportovat a dokáží málo jíst, něco zhubnout. Nepodaří se jim však trvale si váhu na delší dobu udržet, což byl i můj velký problém. S přibývajícím věkem je to těžší a těžší.


Televize, internet i mnoho knih nabízí nepřeberné množství informací o přípravcích na hubnutí, o zaručených dietách, o nejúčinnějších cvičeních na zeštíhlení a krásnou postavu… Přesto se tolik žen trápí s nadváhou, přesto je tolik žen nešťastných, bez radosti a životní pohody. Jak je to možné? Cožpak opravdu nic nefunguje?


Po každém porodu jsem se pouštěla do nově nastudovaných diet, jedla velmi málo a cvičila. Váha šla dolů, ale nálada nic moc. Radost se nedostavovala, spíše únava a nervozita. Zařazovala jsem střídavě téměř všechny druhy diet, vyzkoušela jsem i léky na hubnutí adipex, lipoxal, atd. Dnes vím, že to vše nebylo dobré, a to ani pro moje tělo a ani pro mou psychiku. Moje tělo bylo stále podvyživené, což jsem si vůbec nepřipouštěla.

Jednoho dne vstoupila do mého života koučka Centra Radosti ve Frenštátě pod Radhoštěm Adélka, a to úplně změnilo můj život. Nejen, že jsem začala dělat spoustu zajímavých věcí, také jsem se stala sama wellness koučem pro zdravý životní styl. Jsem vděčná za buněčnou výživu i za to, že jsem se naučila milovat se a přijímat se taková jaká jsem.

Dnes praktikuji všechny nabyté vědomosti a již několik let nepřibírám, přestože se právě nacházím v období pro ženu dosti komplikovaném (klimaktérium). Diety prostě nejsou účinné. Ve skutečnosti mohou opakované diety být více ke škodě než k užitku. A co naše představy o nás samých?

Milé ženy, vy také máte v sobě sílu se změnit, zhubnou nebo vytvarovat postavu!

Pokud bychom vám na vaší cestě změny mohli přispět svými zkušenostmi, jsme tady pro vás. Můžete se nezávazně podívat, jak v našem centru pracujeme, jak pomáháme maminkám hubnout.

 

 

 

Jak se z unavené maminky znovu stát přitažlivou a zářivou ženou

Přitažlivá a zářivá žena
Jak se z unavené maminky stát radostnou běžkyní