Jsem tu pro vás

Hana Smělá

Mé znalosti a zkušenosti jsem nabývala v průběhu několika let a dnes, kdy je mi 55 let, se již považuji za experta v oblasti zdravého životního stylu. Jsem zdravá, aktivně sportuji a pracuji jako wellness kouč v Centru Radosti ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde pomáháme lidem zdravě se stravovat, aktivně žít a efektivně sportovat. „Nevěnujte pozornost tomu, že stárnete, ale tomu, jak stárnete.“ Nabízím vám velkou příležitost, vykročit ke zdravější budoucnosti vlastního života. Na této cestě vás chci provázet. Pouhé vědomosti nestačí. Uskutečnění toužebné změny, musí předcházet pevné rozhodnutí.

Kopaná 1397

744 01 Frenštát pod Radhoštěm

h. smela@post.cz

+420 777 002 918

Získané certifikáty

Za tento certifikát jsem velice vděčná a jsem na něj pyšná.

Myslím, že i velmi málo lékařů mělo tu čest, aby je vzdělával a a školil sám nositel Nobelovy ceny Louis Ignarr, Ph.D.

Dr. Louis Ignarro, laureát Nobelovy ceny za fyziologii a medicínu

Dr. Ignarro je pro vědu výjimečným přínosem, v roce 1998 získal Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu, zejména za výzkum týkající se oxidu dusného. Jeho práce je příkladem a inspirací pro všechny vědce na celém světě.

Je významným profesorem farmakologie na kalifornské lékařské univerzitě (UCLA School of Medicine) a přednáší jako profesor farmakologie na lékařské univerzitě Tulane v New Orleans. Předtím, než začal vyučovat, působil jako vědecký pracovník v CIBA-GEIGY.

Dr. Ignarro publikoval množství článků a získal ocenění "Basic Research Prize" Americké asociace pro srdce (American Heart Association) za trvalý přínost pro kardiovaskulární vědu. Byl uveden do Národní akademie věd (National Academy of Sciences) ve stejném roce a do Americké akademie umění a věd (American Academy of Arts and Sciencies).

Dr. Ignarro je držitelem titulu B.S. v oboru farmakologie, Columbia University, 1962, a Ph.D. za farmakologii, University of Minnesota, 1966. Získal postgraduální stipendium od Národního institutu zdraví (National Institutes of Health) v roce 1968.

Nobelova cena je registrovanou ochrannou známkou Nobelovy nadace.

Expert Paolo Giacomoni, Ph.D. nastoupil do firmy jako viceprezident pro celosvětovou vnější výživu, s odpovědností rozvíjet inovativní řešení pro globální potřeby v péči o pleť a vlasy.

Paolo Giacomoni, Ph.D.

přešel ke společnosti Herbalife po 13 letech působení u významné kosmetické firmy Estee Lauder, kde naposledy působil jako výkonný ředitel výzkumu. V této pozici, dohlížel na vědecký výzkum a komunikace pro linku Clinique, která hrála vůdčí roli ve vývoji více produktů, zavádění nových technologií na trh a v čele koncepční formulace. Dříve byl Paolo Giacomoni 13 let úzce spjat s firmou L'Oreal. Nejprve v základním výzkumu a následně při vývoji výrobků. Rodák z Itálie hovoří plynně italsky, francouzsky, německy, španělsky a anglicky. Je držitelem titulu Ph.D. v biochemii na univerzitě v Paříži VI a má magisterský titul v oboru fyziky na univerzitě v Miláně. Je držitelem několika patentů a má více než 100 vědeckých studií publikovaných v oblasti biochemie, buněčné biologie, fotobiologii a stárnutí pleti.

MUDr. Pavel Kohout, Ph.D.

Absolvovala jsem odborný seminář pod vedení  gastroenterologa a nutricionisty doc. MUDr. Pavla Kouhouta, Ph.D. a nejzajímavější informace jsem shrnula do mého článečku na blogu. Bylo jich samozřejmě mnohem více, ale kdo má dneska čas na dlouhé čtení... :-).

Poslechněte si krátké video o tomto specialistovi na výživu.

Absolvovala jsem další odborný seminář pod vedení mezinárodního odborníka na výživu, sportovního lékaře Juliana Alvareze Garsii, Ph.D. 

 

Julian Alvarez Garcia, Ph.D.

Funkce:
Člen Nutričního poradního sboru pro výživu Herbalife

  • Školitel nezávislých distributorů Herbalife o zásadách výživy, fyzické aktivity a zdravého životního stylu.
  • Specializuje se na sportovní medicínu a výživu pro vrcholové sportovce.
  • V posledních 20 letech působí jako poradce řady profesionálních a olympijských sportovních týmů.
  • V současné době řídí sportovní medicínu na Středomořské klinice pro neurovědy.