SKIN vědecky podložená výživa pro vaši pleť

Moto: Chcete poznat tajemství krásné pleti? Krásná pleť není dar, který vám dává příroda, ale dar, který dáváte sami sobě.

Inteligentní výživa pleti - výsledky za 7 dní

Dne 22. října 2014 jsem absolvovala mezinárodní školení při příležitosti, uvádění nové řady kosmetiky Herbalife SKIN CARE na český trh. Celou novou řadu kosmetiky nám přijel představit viceprezident pro celosvětovou vnější výživu pan Paolo Giacomoni, Ph.D. V rámci školení jsme měli možnost vyzkoušet celou řadu produktů, ale hlavně hovořit s lidmi, kteří měli příležitost tuto kosmetiku, před jejím uvedením na trh, na sobě testovat po delší dobu. Výsledky byly zdokumentovány fotografiemi a byly ohromující.

Vliv náročné a rychlé doby, nesprávný životní styl, stres a okolní prostředí se značně odráží na naší pleti. Je tedy vhodné doplnit jí chybějící vodu, navrátit pružnost a zpomalit výskyt vrásek. Ideálním pomocníkem je obvykle ucelená řada výrobků, jejichž účinky se navzájem doplňují a výsledek je na pleti viditelný rychleji a zřetelněji. Kosmetika SKIN je jednou z těch, které toto pravidlo potvrzují. Její produkty obsahují vyváženou kombinaci vitamínů B3, C a E, Aloe vera a rostlinné výtažky, které výrazně pomáhají v boji proti volným radikálům a stárnutí pleti.

Celá řada je sestavena pro dokonalou a úplnou péči o pleť, a to čištění, hydratace a dovyživení.

 • Zklidňující prostředek s obsahem Aloe

  Pro čištění jsou určeny dva přípravky – zklidňující prostředek s obsahem Aloe (pro suchou až normální pleť) a vyhlazující citrusový prostředek pro čištění pleti. Oba tyto prostředky zanechávají pleť úžasně svěží a rozjasněnou.
 • Povzbuzující rostlinné tonikum

  Povzbuzující rostlinné tonikum bez obsahu alkoholu obsahuje vynikající minerální kamenec draselný pro odstranění všech zbytků čisticího prostředku. Zanechává pleť s tendencí k maštění čistou a perfektně zářící, přičemž dochází k tonizaci a stahování pórů.
 • Sérum pro redukci vrásek.

  Toto multifunkční sérum obsahuje peptidy a vitamin B3 pro maximální schopnost regenerace, výrazně zlepšuje tvorbu kolagenu a růst buněk, napomáhá potlačovat viditelné známky stárnutí.
 • Zpevňující oční gel

  Zpevňující oční gel napomáhá zlepšovat vzhled citlivých očních partií pomocí zlepšení elasticity pleti. Obsahuje revitalizující okurkový extrakt.
 • Hydratační oční krém

  Hydratační oční krém minimalizuje výskyt jemných vrásek kolem očí. Tato oblast obsahuje malé množství potních a tukových žláz, a tím je velmi náchylná na dehydrataci.
 • Ochranný hydratační prostředek pro pleť SPF 30

  Ochranný hydratační prostředek pro pleť SPF 30 působí dlouhodobě a zanechává pleť hladkou a jemnou. Poskytuje široké spektrum ochrany proti UVA/UVB.
 • Denní hydratační prostředek pro zářivou pleť

  Denní hydratační prostředek pro zářivou pleť – hydratační pleťová voda s rozjasňujícími účinky, dodá tváři zdravou růžovou barvu. Pleť je zářivá i bez make-upu.
 • Regenerační noční krém

  Regenerační noční krém – hustý, luxusní krém napomáhá během noci dodávat pleti velmi potřebnou hydrataci. Dlouhodobá hydratace vede k tomu, že vaše pleť je po probuzení jemnější a hladší.
 • Čistící jílová maska s výtažky máty

  Čistící jílová maska s výtažky máty – hustá krémovitá maska má absorbující a tonizující účinky bentonitového jílu pro odstranění nečistot a absorpci přebytečného oleje. Pár kapek máty a růžových lístků pozvedne smysly a zanechá pleť měkčí a hladší.

ZKUŠEBNÍ SET  - Výsledky za 7 dní

Vědecky podložená výživa pro vaši pleť. Obsahuje víc jak 15 výživných vitamínů a bylin. Klinicky testované.

Vaše pokožka je největším orgánem na vašem těle. Perfektní starost o pokožku je nevyhnutelná pro její dlouhodobé zdraví a vitalitu. Vaše pokožka je ochrannou vrstvou vašeho těla... jak dobře se staráte?

Paolo Giacomoni, Ph.D.,víceprezident pro celosvětovou vnější výživu

Novou kosmetickou řadu SKIN jsem používala denně několik týdnů a z vůně jednotlivých produktů i z výsledků pravidelného používání jsem nadšená! Moje pleť vypadá tak zdravě a cítím, jak je zvláčněná a vyživená!

Ing. Eva ČerešňákováVicemiss 2007

Potřebujete poradit?

Napište mi na h.smela@post.cz nebo volejte na +420 777 002 918.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.