OSOBNÍ KONZULTACE

Přijďte se osobně poradit, jaké změny je potřeba zavést do vašeho života, tak aby u Vás došlo k pozitivní změně a vy jste docílili svého vytouženého cíle!

Co získáte?

  • Proměření na speciální váze - analyzéru TANITA
  • Zjistíme, kolik máte podkožního tuku, viscerálního tuku, rychlost metabolismu, zavodnění organismu, kolik máte svalové hmoty, kvalitu kostní tkáně
  • Zásadní rady k podpoře metabolismu
  • Typy na jídelníček
  • Dozvíte se, kde je zásadní problém ve stravování
  • Důležitost detoxikace organismu a jak ji bezpečně a účinně provést
  • Jak omezit chutě

A samozřejmě bude prostor na jakoukoliv vaší otázku

Stačilo mi jedno velké naštvání na sebe samu, abych opravdově začala uvažovat co dál. Co dál se svým tělem a zdravím! Nadváha, a ne malá, a zdraví také nic moc. Neváhala jsem a oslovila moji bývalou spolužačku Hanku, která je koučem ve Wellness centru Radosti ve Frenštátě pod Radhoštěm, s prosbou o pomoc. Tak začala škola mého sebezlepšování. Navštěvováním kurzu správného stravování v centru Radosti jsem se opravdu hodně naučila. Především dodržovat pitný režim a důslednou pravidelnost ve stravování. Kvalitní skladba jídel a jejich příprava, je pro mne už dnes samozřejmostí. Velké plus těchto kurzů je také, že do každé lekce je zařazeno něco málo z psychiky, neboť je hodně důležité naučit se mít se rád, přijmout sám sebe a hlavně najít si na sebe čas. Mně se to vše podařilo a tak úbytek váhy byl skvělý - 10,2 kg z toho 8,6 kg tuků za 3 měsíce, a to je teprve začátek. Jsem mnohem pohyblivější, nejsem tak unavená jako dříve a vůbec, celkově se cítím mladší a plná elánu. Všem, kteří potřebují pomoci nejen s redukcí váhy, ale třeba i s psychikou, nebo chtějí změnit celkově životní styl, tento kurz vřele doporučuji. Já jsem velmi vděčná, že jsem toto centrum prostřednictvím Hanky oslovila a děkuji všem lidem, kteří v něm pracují a pomáhají těm, kteří to opravdu potřebují. Potřebují, aby byli zdravější a šťastnější. Já už jsem, díky vám.

Hanka Heraltová, Vigantice

Máte otázky k hubnutí ?

Pokud máte otázky týkající se našich služeb a hubnutí pod vedením výživového poradce, zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme.

HAPPY maminky

Hana Smělá

Wellness Centrum Radosti

Horní ul. 1068 (vedle České spořitelny)
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

 

Korespondenční adresa:

Kopaná 1397
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Email

h.smela@post.cz